אודות חברת גו צ'יינה בע"מ

חברת גו צ'יינה בע"מ היא חברה סינית בבעלות ישראלית. המשרד הראשי של החברה נמצא בלב ליבה של התעשייה בסין, בעיר הנקראת בגואנג (Guangzhou), עיר המחזיקה 60% אחוז מכוח התעשייה של סין. חברת גו צ'יינה בע"מ מפעילה 5 שלוחות במערב אירופה, ופועלת בתחום היבוא והיצוא מסין ובסין, מזה למעלה מ-10 שנים.

תחומי התמחות

חברתנו מתמחה בתחום של יבוא פרטי ומסחרי. לכל לקוח שלנו אנו מצמידים נציג מלווה שעומד לשירותו באופן בלעדי מהרגע הראשון וגם לאחר שהסתיים הייבוא. החברה מונה כ-6 אנשי צוות בסניף ישראל, ובסניף הראשי בסין למעלה מ-60 אנשי צוות. אנשי הצוות בסין מחולקים לפי מדינות ועובדים מול משרדי החברה באירופה ובישראל.

שירותים מיוחדים ללקוח

אנו מקפידים להתעדכן בחדשות מהעולם במגוון תחומים ולעדכן את לקוחותינו בטרנדים החדשים ביותר בשוק העולמי בכלל ובשוק הישראלי בפרט. הלקוחות שלנו הם המעודכנים ביותר בזכות העדכונים השוטפים במייל שאנו דואגים לשלוח, על כל המוצרים והשירותים החדשים, בהתאם לתחום העניין ביבוא שהביע הלקוח. זה מעניק ללקוחות שלנו יתרון על לקוחות של חברה אחרת, בזכות היותם הראשונים לקבל את המידע החדש ביותר מהעולם.

השאיפה שלנו הוא שירות מקצועי ליזמיים בתחום של הבאת סחורות מסין. בתוך הגדרת המקצועיות שאנו שואפים אליה בחזון שלנו, אנו מתחייבים בפני לקוחותינו בכל התחומים על המחירים הזולים ביותר וברמת איכות המוצר הגבוהה ביותר.

החתירה למטרה

בשתי מילים: איכות ובקרה. ובהרחבה נוכל לומר שפיקוח ובקרה על איכות המוצר לכל אורך הדרך הוכיחו את עצמם. יבוא מוצלח בעינינו הוא יבוא לשביעות רצון כל הצדדים, ובכל אספקט של איכות ובקרה. במערך אבטחת האיכות שלנו אנו מפעילים: העברת בדיקות קפדניות על איכות הסחורה, וידוא הכמות, רמת הגימור, וכל מה שקשור לאבטחת הגעת המשלוח שלם, ובצורה הבטוחה והזריזה ביותר. כל זאת תוך שמירה על צמצום הוצאות הלקוח למינימום האפשרי. אנו דואגים לעדכן את לקוחותינו בכל שלב של תהליך היבוא לישראל.