100 אחוז שביעות רצון

אנו לא מתפשרים על פחות משביעות רצון מלאה של לקוחותינו. אנו עובדים בשיתוף עם חברת גו צ'יינה המספקת אחריות מלאה ללקוחותינו על כל הסחורה שמגיעה דרכה. סל השירותים שלנו מבטיח את שביעות הרצון המלאה של הלקוח. אנו רואים בזה המפתח להצלחה דרך בניית מערכת אמון הדדית חזקה ומבוססת עם הלקוחות.

איכות הסחורה מסין

החשש הגדול הקיים מפני יבוא מסין הוא מובן. איכות הסחורה אינה אחידה ויכולה לנוע מקצה לקצה, כך גם לא ניתן לבטוח בתנאי המשלוח שיביאו את הסחורה ליעדה ללא כל פגם. למרות זאת האחוזים הגבוהים של היבוא מדברים בעד עצמם, כ-70%-80% מהסחורות בארץ הן יבוא מסין. תפקידנו להפיג את כל החששות, ולהראות לכם כיצד אפשר לעשות זאת תוך התחייבות על כך שבזכות ניסיון רב ופיקוח צמוד לסטנדרטיים מערביים, תקבלו את הסחורה הטובה ביותר.

המחירים הנמוכים בישראל

אנו מציעים לכם את המחירים הנמוכים בישראל, וזוהי התחייבות מצדנו וללא פשרות! אצלנו תקבלו את המוצר גם באיכות הגבוהה ביותר וגם במחיר הנמוך ביותר שניתן למצוא בשוק הסיני. ההיכרות המעמיקה שיש לנו עם השוק הסיני פועלת לזכות לקוחותינו, לעומת חברות אחרות. היא מאפשרת לנו לבקש הצעות מחיר ממספר ספקים גדול, וליהנות מהתחרות בשוק הסיני. כמו כן, אנו עובדים עם יצרנים קבועים שהוכיחו את אמינותם.

אנו מתחייבים

  • אנו מתחייבים על כך שמרגע הזמנת המשלוח הוא יגיע לייעודו בישראל בתוך 60-20 ימי עסקים, בהתאם לכמות ולסוג המשלוח, ולפרמטרים נוספים המשפיעים על זמן האספקה.

  • אנו מתחייבים לדאוג ולבחון את האריזות לפני יציאתן במשלוח, מבחינת בטיחות, סידור המלאי, התאימות והתקינות.

  • אנו מתחייבים לוודא מול הלקוח שהמוצר עומד בדרישתו. אנו עושים זאת באמצעות אישור הזמנה הניתן לאישור הלקוח לפני יציאת המשלוח מסין. במידה והפרטים אינם תואמים, המשלוח מתבטל ואנו דואגים להסדיר את הטעות.

  • אנו מתחייבים על הובלה בטוחה בכל אמצעי התחבורה, בין אם מדובר בהובלה יבשתית או ימית. אנו מתחייבים לספק ביטוח על כל התכולה.

אחריות היצרן והחזרים כספיים

איננו עובדים עם יצרנים שאינם מעניקים אחריות מלאה לתקינות המוצר ולאיכותו, ולהתאמתו לכתב ההזמנה החתום והמאושר. אצלנו לא תגלו עלויות נסתרות במפתיע, הצעת המחיר שלנו כוללת בתוכה את כל תשלומי המכס והמסים. במהלכים אלה מגולמים 100% אחריות לכסף שלך.

שירות לקוחות

מוקד שירות לקוחות עומד לשירותכם בין השעות 9:00-17:00

ללקוחות שבצעו הזמנה דרכנו או ללקוחות קבועים יש איש קשר צמוד, שנותן שירות ישיר בטלפון ובדואר האלקטרוני בכל יום עד השעה 21:00 בערב.