אותם המוצרים במחירים מוזלים

אם אתה בעל חנות או רשת חנויות עליך לשאול את עצמך למה לשלם את פערי התיווך המופרזים על כל התהליך שעוברת הסחורה מהיצרן ועד ליבואן בישראל. מהיום כל אחד יכול לפוך ליבואן של יבוא מוצרים מסין, ללא צורך בניסיון או בהכשרה מוקדמת. אנו נספק לך את כל הכלים לעשות זאת צורה מהירה, יעילה וקלה ביותר, תוך חיסכון עצום בהוצאות. המוצרים יהיו מוזלים תצורה משמעותית מכמה שאתה רוכש אותם היום בישראל.

איזה מוצרים כולל יבוא מוצרים מסין?

התשובה היא: כל המוצרים אשר קיימים בעולם, כגון: רהיטים, צעצועים, חומרי בניה, תכולות לבית, מוצרים לתינוקות למשל מוניטור לתינוק ובגדים. אנו מתעדכנים עם אנשים קשר הפזורים בכל אזורי התעשייה בסין, ומקבלים מידע שוטף על הנושאים של יצור מוצרים. על מנת לאבטח את איכות המוצרים, שיעמדו בסטנדרטים המקומיים שלנו, אנו עובדים רק עם מפעלים שעומדים בתקנים האירופאיים המחמירים ביותר. אמנם תהליך יבוא מוצרים מסין הוא מורכב אך דרכנו הוא פשוט בזכות מיומנות וניסיון של שנים רבות. אנו ערוכים לכל אחד מהמסלולים שתרצה לעשות זאת בין אם בהזמנה דרך משרדנו, נציג בפניך דוגמאות חיות, קטלוגים ומידע רב שיעזור לך לקבל מושג מגובש ומהיימן על המוצאים. בין אם תבחר לנסוע לסין ולבצע שם את ההזמנה, גם כאן נדריך אותך ונדאג לכל צרכיך מכרטיס הטיסה לסין ועד לחזרה הביתה. צור אתנו קשר ונשמח לייעץ לך.

מה קורה במקרה והסחורה הגיע חסרה או פגומה?

החשש הגדול לעשות יבוא מוצרים מסין הוא בעיקר מפני זה שהמוצרים לא יגיעו שלמים. אנו עוזרים לך להפיג את החשש בכך שאנו מספקים הגנה ואחריות מלאות על כל מוצר שיימצא פגום. על מוצר שנמצא פגום לא תצטרך לשלם. אנחנו אף גובים את התשלום רק לאחר שהגיעו אליך המוצרים, בדקת אותם ואישרת בפנינו שהכול הושלם לשביעות רצונך. אנו מבקשים לגרום לך שתרגיש רוגע כשאתה מטופל אצלנו, אנו נעשה את זה בצורה הטובה ביותר ועדים לכך מאות לקוחות שכבר עובדים אתנו.

הצטרף עוד היום

מהרגע שחלטת שאתה רוצה להגדיל את הרווחים שלך, נלווה אותך בכל שלב משלבי יבוא המוצרים מסין. אנו נצמיד לך נציג אישי, אשר יגיע אליך לבית העסק שלך או לכל מקום אחר שבוא תרצה להיפגש ויציג בפניך את האפשרויות לעשות יבוא מוצרים מסין דרכנו.