הזדמנות לבעלי חנות צעצועים

בעלי חנות צעצועים הגעתם למקום הנכון, זאת ההזדמנות שלכם להוזיל את העלויות של רכישת סחורה באפן משמעותי ביותר של עד ל-80% מהעלויות שלכם כיום. דרכנו יבוא צעצועים מסין נעשה בדרך הקלה והפשוטה, בזמן שאתם פטורים מעיסוק בפרטים הקטנים והמעיקים כמו טיפול במיסי מכס.

למה כדאי?

הסיבה העיקרית היא שבדרך שכיום הסחורה מגיעה עד אליך, היא עוברת דרך ידיים רבות והדבר מייקר פלאים את מחירי המוצר. בדרך זו אתה משלם ליצרן, ליבואן ולספק, ועד לכאן במקרה הטוב. בדרך זו המחיר מוכפל במאות אחוזים כאשר אתה מזמין סחורה בישראל. באמצעות יבוא צעצועים מסין תוכל לחתוך בהוצאות על מתווכים ולקבל את הסחורה שלך במחיר של יבואן. את זה תוכל לעשות דרכנו ואנו נחסוך לך גם את כל הטרחה בנוגע למכס ולתקנים, ונדאג לכל הבדיקות שצריך לבקרת איכות מלאה.

בקרת איכות

התהליך של יבוא צעצועים מסין דרכנו מבוקר לכל אורך הדרך, בכל המוצרים נבדקת האיכות ורמת הגימור על מנת להבטיח את טיב המוצרים. מעבר לכך, אנחנו דואגים לבדוק את הצעצועים לפני שהם יוצאים לישראל, ברמת הספירה ובדיקת התקינות, ואחר כך לשילוח, לתהליך העברת המכס ולשילוח עד לבית העסק, כל זאת במחירים זולים באופן משמעותי מכמה שאתה משלם היום.

איך מתחילים בתהליך?

בצעד אחד פשוט, צור אתנו קשר ואנו נדאג לשלוח נציג מטעמנו לבית העסק שלך או היכן שתבחר  להיפגש, והנציג שלנו יראה לך את הדרך לעשות יבוא צעצועים מסין בצורה היעילה והקלה ביותר.
אנחנו מתעסקים ביבוא צעצועים מסין בכמויות גדולות וקטנות כאחד ובאמצעות שיתוף פעולה הדדי נדאג להוזיל את העלויות של המשלוח ושל המכס. במשרדי החברה הנציג שלנו ייתן לך דוגמאות חיות מיבוא צעצועים מסין על מנת שתוכל לחוש את הסחורה במו ידיך, לפני שאתה מזמין אותה. בכך אנחנו לוקחים אחריות מלאה על כך שתקבל את כל המידע שיעזור לך לקבל תמונה שלמה ומלאה על כל שלב ושלב בתהליך.