רהיטי איכות מבלי לקרוע את הכיס

אתנו התהליך מהיר ופשוט. יבוא ריהוט מסין עם חברתנו אינה כרוכה בהמתנה ארוכה ומורטת עצבים או בתהליכים מסובכים שמטרטרים אתכם. אתנו ניתן לעשות יבוא מסין בדרך יעילה וקלה, כיוון שזהו תחום ההתמחות שלנו. במסגרת המקצועיות שאנו מציעים יש לנו גם קשרי מסחר ענפים עם תעשיית היבוא מסין, ואנו בקשר עם מאגר גדול של מפעלים המייצרים ריהוט מכל הסוגים באיכות הגבוהה ביותר.

יתרונות היבוא מסין

יבוא מסין הוא שם נרדף לחיסכון כלכלי עצום, שמאפשר לך לרהט את הבית כפי שחלמת תמיד שהוא יהיה. היתרון שיש ליבוא מסין הוא שענף הריהוט בישראל יקר מאוד, האיכות אינה אחידה והמלאי מצומצם. חברתנו מזמינה אותך להתרשם מהמבחר האין סופי של רהיטים ישירות ממפעל הייצור, ובכך לחסוך לך את כל העמלות תיווך שבדרך. באמצעות יבוא רהיטים מסין בהשקעה כספית נמוכה ובדרך יעילה תוכל להשיג רמת עיצוב גבוהה. את היבוא מסין תעשה ישירות מסין, הרכישה תהפוך לחוויה של מסע מרתק אל ארצות המזרח, שתיקח ממנה מזכרות, שירהטו לך את הבית, כשתסתיים החופשה ותחזור לישראל.

כל הדרכים לייבא רהיטים מסין

ניתן לעשות זאת בכמה אופנים פשוטים ביותר. האחד, הגעה עצמאית לסין. טרם יציאתך נדריך אותך בכל פרטי התהליך עד לפרט האחרון. באופן הזה אנו אחראים לדאוג לכל הסידורים הנלווים: כרטיסי טיסה ומלונאות. כשתנחת בשדה התעופה, נציג מטעמנו יפגוש אותך וילווה אותך בסיור ענק בין כל המפעלים של היצרנים המובילים בעולם, על מנת שתוכל לעשות יבוא רהיטים מסין בדרך שמתאימה לך.

האפשרות השנייה שלך היא לצפות במאות הקטלוגים שברשותנו, של יצרני הריהוט המובילים בעולם. לאחר שתבחר, יישאר לך רק להמתין, אנחנו נדאג לכל אורך התהליך ליבוא הרהיטים מסין עד אליך.

שירותי החברה

אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר טלפוני, מאותו רגע תקבל הסבר ומענה מלא לכל שאלותיך. נצמיד לך נציג שיעבור אתך על הנתונים של וידע להתאים לך את המסלול לפי בצרכיך האישיים, תקציב ההשקעה שלך וכיוצא בזאת. גם בתקציב נמוך תוכל לייבא רהיטים מסין שירכיבו לך תכולה של בית מפואר. אנו מאפשרים לחלק את ההזמנות לפרקי זמן משתנים וארוכים, אנו מעניקים הטבות על מנת להקל עליך כלכלית. בוא לעצב את העתיד שלך אצלנו. צור אתנו קשר עכשיו.