מה המשמעות של יבוא תכולת בית מסין?

המשמעות היא יבוא רהיטים מסין, בצורה מקיפה שתאבזר את כל הבית, ממוצרי חשמל ועד לריהוט. יבוא תכולת בית מסין כוללת מכשירי חשמל מתוחכמים, גדג'טים, ספות, מיטות, וילונות ואפילו כלי מטבח.

היתרון הגדול הוא המחירים הנמוכים שמאפשרים לנו להגשים את חלומותינו ולהעניק לבית את המראה שתמיד רצינו. יבוא תכולת בית מסין עשויה לחסוך לך עד 70% מהמחיר שהיית משלם אילו היית קונה בישראל. יתרונות נוספים נמצאים במבחר הרחב, בסגנון הייחודי.

נקודות זכות

יבוא תכולת בית מסין אינה פשוטה לאדם הפרטי. אך בזכות הידע והאמצעים שיש לחברה, הפכנו את התהליך לפשוט. אנו מציעים שתי דרכים ליבוא תכולת בית מסין:

  1. לבצע את הקנייה באופן עצמאי בסין עצמה. באופן הזה גם תמצא את עצמך בחופשה באחד המקומות המעניינים בעולם. אנו מעניקים ליווי מלא החל מבחירת כרטיסי טיסה ועד לפגישה בשדה התעופה הסיני תוך ליווי והדרכה מלאה בסין. אחרי שבחרת את כל מה שרצית אנו דואגים להעברת הסחורה לישראל. ואתה יכול להמשיך בנחת בחופשה שלך.
  2. לעשות זאת מבלי לא לצאת את גבולות ישראל. באופן זה נוכל לחשוף אותך לסחורה באמצעות מאות קטלוגים שנמצאים בידינו. אחרי שתבחר אנו האחראים להביא את הסחורה עד לפתח ביתך, יפה ושלמה, אפילו יותר ממה שהיא נראית בקטלוגים.

השירותים נלווים שמעניקה חברתנו

אנו מעניקים שירותים שיהפכו את התהליך למעשיר יותר, ביניהם שירותים הכוללים מעצבי פנים, אדריכלים, יועצים וסוללת אנשי מקצוע אחרים שיעזרו לכם, ויחד תגיעו להחלטות הנכונות ביותר לריהוט הבית. אנשי המקצוע שלנו יעזרו לכם להתאים לפי תקציבכם והצרכים האישיים שלך את הריהוט והמוצרים.

איך מתחילים?

צור אתנו קשר כבר היום, ואנחנו נדאג לך לכל אורך הדרך. לא נצא לדרך מבלי להפיג את כל החששות שלך ומבלי שתרגיש מוכן. נציג שלנו ייתן לך מענה על כל חשש שיתעורר, וכל זאת בצורה הזולה והקלה ביותר שניתן. אז למה אתם מחכים? צלצלו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני.