יבוא נעשה בדרכים רבות ושונות ולכל אחד הדרך שלו, וזה תלוי בעיקר בסוג הסחורה שרוצים לייבא. תשובה מדויקת יותר נוכל לספק לך רק כשנדע את כל הפרטים, לכן צור קשר ותקבל ייעוץ מלא בחינם וללא כל התחייבות, ואנו נשמח לייעץ ולהוביל אותך דרך כל שלבי הלבטים שלך, כבר מהשיחה הראשונה.
למעלה מ-80% מהסחורות בישראל מגיעות מסין. בדרכן לכאן הן עוברות ידיים רבות בדרך. הדבר מייקר באופן משמעותי את המחיר. לכן כדאי לעשות יבוא ישירות מסין, במיוחד אם אתה עסק קטן או בינוני. צמצום העלויות בצורה הזו יגדיל את הרווחים שלך בצורה משמעותית. כמו כן אנחנו נותנים אפשרויות תשלום נוחות, ומימון במידת הצורך.
חברתנו נמצאת בקשר קבוע עם הספקים בעלי תקן ISO על מנת לדאוג לרמת איכות גבוהה של הסחורה. כמו כן החברה שלנו נמצאת בסין ועל כן כל הפיקוח והבקרה נעשה על ידינו במקום, כמו גם רשת הקשרים עם היצרנים בעלי תעודות האיכות הבינלאומיות המותאמות לקהל היעד באירופה ובארה"ב
הלקוח מקבל מאתנו תעודת ביטוח מלאה הכוללת אחריות מלאה על איכות הסחורה, על החלפת הסחורה ועל החזרתה במידה והייתה טעות בהזמנה שלנו .
אנחנו נותנים אחריות מלאה על כל הסחורה שנרכשה דרך הספקים שלנו.
בכל אחד משלבי היבוא אנו נעמוד שם לצדך, נדריך אותך, נקל עליך בכל דרך אפשרית שנוכל. אנו נהיה שם מרגע מקבלתך בסין. יחכה לך ליווי צמוד, שיישאר אתך לכל אורך הרכישה. תקבל ממנו את כל ההסבר המקיף על כל הספקים שלנו בסין, שהם כולם ספקים אמינים שאתם אנו עובדים כבר מזה זמן רב והוכיחו את עצמם. לאחר ביצוע הרכישה אנחנו דואגים להעברת הסחורה ולקבלת כל האישורים במכס בסין ובישראל. אנו מתחייבים על מתן אחריות מלאה על המוצר לכל אורך הדרך.
בסין מקבל אותך בשדה התעופה עם נחיתתך נציג ישראלי מטעמנו שידאג לכל צרכיך מאותו רגע והלאה. הנציגים שלנו הם בעלי ניסיון רב בליווי של הישראלים המגיעים מישראל.
אנחנו מבצעים יבוא ללקוחות מתקציב של $5000 ליבוא מסחרי ו\או $1000 ליבוא פרטי.
יש לנו מסלול משומן ומיומן של יבוא דרכנו מישראל. זה עדיין מוזיל באופן משמעותי את העלויות של יבוא דרך ספקים בישראל. נציג בפניך קטלוגים לפי תחומי העניין שלך, ודוגמאות של הסחורה שתגלה בה עניין, אנו נדאג לתת לך את כל הפרטים שיעזרו לך לעשות את ההחלטה הנכונה ביותר. ניתן לקבוע פגישה ללא עלות, בטלפון או במייל.
הכול מתבצע דרכנו, אינך נדרש לעשות דבר.
אכן כך. אנו מספקים הצעת מחיר, לאחר מתן סיוע בהחלטות בדרך, בצורה המקצועית והעניינית ביותר. אין צורך בהיעזרות באנשי מקצוע נוספים.